Я ніяк не второпаю нащо мені стільки болю?
Достеменно відомо,що я не титан, я— людина!
В цьому світі я танго танцюю по мінному полю
Із рядками під руку, що вбити хотіла
Й
Не вбила.
Журавлями здіймаються мрії. Прямують в небо.
/я забула як жити серед людей не живих!/
Я в своєму стражданні безсила. Вся сила в тебе.
В мене— рядки і відбитки емоцій
твоїх.
Я на мінному полі у паузах останнього танцю
Збираю ромашки і шлю їх невпинно книжкам!
Засушу їх у вІршах своїх і відбитками пальців
–
Покажу свою силу богам.
19.04.24

